Змішувач Ravak Chrome CR 032.00/150
Фото 3 |
Ravak Chrome CR 032.00/150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CR 032.00/150
Усі ціни 14 →Ravak Ravak Chrome CR 032.00/150 X070043 | 9 460 грн. |
Змішувач для душу одноважільний RAVAK хром латунь без душового набору X070 | 9 460 грн. |
Змішувач для душу Ravak Chrome CR 032.00/150 (X070043) X070043 | 9 460 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CHROME д/душу без лійки, 150 мм (CR 032.00/150) - X07 | 7 567 грн. |
Змішувач для душу настінний, без лійки, хром Ravak Chrome CR 032.00/150 X0 | 7 568 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →