Змішувач Ravak Termo TE 072.00/150
Фото 3 |
Ravak Termo TE 072.00/150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Termo TE 072.00/150
Усі ціни 11 →Ravak Ravak TE 072.00/150 X070051 | 7 912 грн. |
Змішувач для душу із термостатом RAVAK TERMO 200 хром латунь без душового | 7 503 грн. |
Термостат для душу Ravak TE 072.00/150 (X070051) X070051 | 7 912 грн. |
Ravak Ravak Змішувач термостатичний д/душа, настінний (TE 072.00/150) - X0 | 5 985 грн. |
Змішувач для душу Ravak Termo 200 TE 072.00/150 X070051 | 5 986 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Ravak Termo TE 072.00/150:
- Обмежувач температури води (38 °C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →