Razer BlackWidow V3 Yellow Switch (RZ03-03542100-R3R1)
Відео 45Фото 5 |
Razer BlackWidow V3 Yellow Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Ця клавіатура стане хорошим доповненням до будь-якого з ігрових ПК просунутого рівня. Девайс відрізняється міцною і надійною конструкцією, а також RGB-підсвічуванням з можливістю налаштування ілюмінації для кожної кнопки окремо. В основі корпусу знаходиться міцний алюмінієвий сплав. Клавіші використовують багатошарову конструкцію, кнопки побудовані на базі інноваційних механічних перемикачів Razer Yellow Switch.
Це ультрасучасні перемикачі лінійного типу. Такі кнопки натискаються без тактильної віддачі і характерного для механіки клацання. Клавіатура Razer BlackWidow V3 Yellow Switch укомплектована системою кабельменеджменту. Користувач зможе вивести провід з будь-якого боку, що дозволить зручно і безпечно розмістити девайс на комп'ютерному столі. Цей гаджет вважається ігровим не тільки через вдалого дизайну. Частота опитування клавіатури досягає 1000 МГц, що дозволяє девайсу миттєво передавати сигнал натискання кнопок. Найвища швидкість відгуку і великий робочий ресурс кнопкових перемикачів, до 80 млн натискань, роблять цю модель придатною для використання в професійному кіберспорті. Дана клавіатура дозволить розкрити потенціал потужної і продуктивної геймерської системи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer BlackWidow V3 Yellow Switch
Усі ціни 44 →Razer BlackWidow V3 Razer Yellow (RZ03-03542100-R3R1) Black RZ03-03542100- | 5 999 грн. |
Клавіатура ігрова Razer BlackWidow V3 Yellow Switch (Black) RZ03-03542100- | 5 999 грн. |
RAZER BLACKWIDOW V3 YELLOW SWITCH RU (RZ03-03542100-R3R1) | 5 328 грн. |
Клавіатура ігрова RAZER BlackWidow V3, Yellow Switch, RU (RZ03-03542100-R3 | 5 999 грн. |
Клавіатура Razer BlackWidow V3 Yellow Switch Russian Layout (RZ03-03542100 | 6 000 грн. |
Клава краща але якщо ви одні у кімнаті Звук клацання просто найкращі коли я їх чую впадаю в оргазм.
Кнопка яка вартує відео на ютубі, і не треба Alt+Tab натискати у грі. Підставка для рук мастхев, без неї я не можу існувати. Звук (Мого брата тільки) Flap4er: користуюся Razer BlackWidow V3 Green Switch кілька місяців |
Модификації Razer BlackWidow V3
Ціни на Razer BlackWidow V3 |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V3 Green Switch | від 5 087 грн. | 66 пропозицій | ||
Razer BlackWidow V3 Yellow Switch | від 5 087 грн. | 44 пропозиції |