Змішувач REA Gusto REA-B8406
Фото 6 |
REA Gusto REA-B8406 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Gusto REA-B8406
Усі ціни 18 →Змішувач для умивальника із високим виливом REA GUSTO ONE BLACK чорний лат | 6 019 грн. |
Змішувач для раковини Rea Gusto One чорний високий (REA-B8406) REA-B8406 | 6 019 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Gusto золотий, високий (REA-B8405) | 6 054 грн. |
Смеситель для умывальника Rea Gusto черный, высокий (REA-B8406) keramis-11 | 6 019 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Gusto чорний, високий (REA-B8406) keramis-110 | 6 019 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →