Змішувач REA Icon REA-B5680
Фото 8 |
REA Icon REA-B5680 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Icon REA-B5680
Усі ціни 17 →Rea Rea Icon REA-B5680 | 3 555 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний REA B5680 ICON чорний латунь reac-0 | 3 556 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Icon чорний низький (REA-B5680) REA-B5680 | 3 555 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA ICON BLACK L.GOLD чорний низький R | 3 555 грн. |
Смеситель для умывальника Rea ICON black mat (REA-B5680) keramis-16424 | 3 555 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →