Змішувач REA Modo REA-B5664
Фото 13 |
REA Modo REA-B5664 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Modo REA-B5664
Змішувач для раковини Rea Modo чорний високий (REA-B5664) REA-B5664 | 5 421 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA MODO BLACK чорний високий REA-B566 | 5 421 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA MODO BLACK чорний REA-B5664 | 5 421 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA MODO GOLD золото високий REA-B5665 | 6 160 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA MODO GOLD золото високий REA-B5665 | 6 160 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →