Литий диск Replica 7346 5,5x15/5x114,3 ET46 DIA67,1
від 3 746 до 4 160 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Replica 7346 1
Характеристики
Replica 7346 5,5x15/5x114,3 ET46 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica 7346 5,5x15/5x114,3 ET46 DIA67,1
Сортувати
Replica MAZDA 7346 5,5x15/5x114,3 D67,1 ET46 HB | 3 751 грн. |
Replica 7346 (R15 W5.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1) HB | 3 828 грн. |
REPLICA REPLICA Hyundai 7346 HB R15 W5.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1 | 4 160 грн. |
REPLICA Hyundai 7346 HB R15 W5.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1 | 4 094 грн. |
REPLICA REPLICA Hyundai 7346 HB R15 W5.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1 | 4 160 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі