Литий диск Replica CT1320 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,6
від 4 498 до 4 717 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica CT1320 5
Характеристики
Replica CT1320 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT1320 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Replica Audi-CT1320 7.5x17 5x112 ET45 DIA66.6 HS | 4 567 грн. |
Replica CT1320 (R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) HS | 4 498 грн. |
Диски Replica Audi (CT1320) 7,5x17 5x112 ET45 DIA66,6 (HS) | 4 543 грн. |
Replica Replica Audi-CT1320 7.5x17 5x112 ET45 DIA66.6 HS | 4 631 грн. |
Диск Replica CT1320 Hyper silver R17 W7,5 PCD5x112 ET45 DIA66,6 | 4 538 грн. |
Replica Audi-CT1320 7.5x17 5x112 ET45 DIA66.6 HS | 4 717 грн. |
Replica Audi-CT1320 (R17 W7,5 PCD5x112 ET45 DIA66,6) 1914789 | 4 511 грн. |
Закрити
Схожі