Литий диск Replica CT2249 8x18/5x112 ET40 DIA57,1
від 4 962 до 7 027 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica CT2249 1
Характеристики
Replica CT2249 8x18/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT2249 8x18/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
Replica Volkswagen CT-2249 8x18 5x112 ET40 DIA57.1 HB | 6 799 грн. |
Replica CT-2249 8,0x18/5x112 D57,1 ET40 HS | 5 080 грн. |
Диски Replica Volkswagen (CT2249) 8x18 5x112 ET40 DIA57,1 (HB) | 7 027 грн. |
Replica CT2249 (R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA57.1) HS | 5 204 грн. |
Replica Volkswagen CT-2249 8x18 5x112 ET40 DIA57.1 HS | 5 383 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі