Литий диск Replica JH6141 9,5x22/5x108 ET48 DIA63,4
від 9 467 до 10 478 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Replica JH6141 1
Характеристики
Replica JH6141 9,5x22/5x108 ET48 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica JH6141 9,5x22/5x108 ET48 DIA63,4
Сортувати
Replica VOLVO JH-6141 9,5x22/5x108 D63,4 ET48 DGMF | 9 631 грн. |
Replica JH6141 (R22 W9.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4) DGMF | 10 478 грн. |
Диск Replica JH-6141 DGMF R22 W9,5 PCD5x108 ET48 DIA63,4 | 9 467 грн. |
Replica LAND ROVER JH-6141 9,5x22/5x108 D63,4 ET48 DGMF | 9 631 грн. |
Replica FORD JH-6141 9,5x22/5x108 D63,4 ET48 DGMF | 9 631 грн. |
Закрити
Схожі