Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica TL5052ND 8x18/5x112 ET44 DIA57,1

Фото - Диск Replica TL5052ND (8x18/5x112 ET44 DIA57,1)
Порівняти ціни 7 →
Діаметр (R):18 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм
ЦО (DIA):57.1 мм
Виліт (ET):44 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica TL5052ND 1
Характеристики
Replica TL5052ND 8x18/5x112 ET44 DIA57,1
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
44 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий з чорним
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica TL5052ND 8x18/5x112 ET44 DIA57,1

Replica Volkswagen TL5052ND (R18 W8 PCD5x112 ET44 DIA57.1) BMF

Avtopik.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 196 грн.

Литые диски Replica SKODA TL5052ND 8,0x18 PCD5x112 ET44 D57,1 BMF

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
6 429 грн.

Replica TL5052ND (R18 W8.0 PCD5x112 ET44 DIA57.1) BMF

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
6 577 грн.

Диск Replica TL5052ND BMF R18 W8,0 PCD5x112 ET44 DIA57,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 398 грн.

Replica Volkswagen TL5052ND BMF R18 W8 PCD5x112 ET44 DIA57.1

Guma.com.uaЗ нами 3 роки (Мукачево)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 359 грн.

Литые диски Replica VOLKSWAGEN TL5052ND 8,0x18 PCD5x112 ET44 D57,1 BMF

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись

Литые диски Replica AUDI TL5052ND 8,0x18 PCD5x112 ET44 D57,1 BMF

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Replica TL5052ND 8x18/5x112 ET44 DIA57,1