Литий диск Zorat BK5434 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
від 5 508 до 6 747 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Zorat BK5434 4
Характеристики
Zorat BK5434 8x18/5x112 ET43 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5434 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW Mercedes (BK5434) R18 W8 PCD5x112 ET43 DIA66.6 (BP) 1001330 | 5 739 грн. |
ZW BK5434 8,0x18/5x112 D66,6 ET43 BP | 5 698 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5434 (R18 W8.0 PCD5x112 ET43 DIA66.6) BP | 6 435 грн. |
ZW BK5434 (R18 W8.0 PCD5x112 ET43 DIA66.6) BP | 5 871 грн. |
Диски ZW BK5434 8x18 5x112 ET43 DIA66,6 (BP) | 5 508 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі