Сковорідка Resto Carina 93024 28 см
Фото 7 |
Resto Carina 93024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Carina 93024 28 см
Усі ціни 9 →Resto Carina діаметр 28 висота 5.3 см (93024) | 712 грн. |
Resto Carina диаметр 28 высота 5.3 см (93024) | 712 грн. |
Сковорода RESTO 93024, 28 см | 749 грн. |
Сковорода серия "CARINA", ⌀28, h=5.3 см 93024 | 695 грн. |
Resto Carina (93024) 93024 | 749 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Resto Carina 93024
Ціни на Resto Carina 93024 |
---|---|---|---|---|
Resto Carina 93021 22 см | від 333 грн. | 7 пропозицій | ||
Resto Carina 93023 26 см | від 614 грн. | 13 пропозицій | ||
Resto Carina 93024 28 см | від 692 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →