Ванна RIHO Rethink Cubic 180x80 см
RIHO Rethink Cubic 180x80 B106001005 |
|
Додатково може комплектуватися сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Rethink Cubic 180x80 см
Ванна акрилова RIHO RETHINK CUBIC 180×80 (BR0800500000000) B106001005 B106 | 21 088 грн. |
Акрилова ванна Riho Rethink Cubic 180x80, пряма з сифоном click / clack (B | 26 999 грн. |
Акрилова ванна Riho Rethink Cubic 180x80 пряма, матова з сифоном click / c | 31 499 грн. |
Модификації RIHO Rethink Cubic
Ціни на RIHO Rethink Cubic |
---|---|---|---|---|
RIHO Rethink Cubic 160x70 см | від 19 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Rethink Cubic 170x75 см | від 19 220 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Rethink Cubic 180x80 см | від 21 088 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Rethink Cubic 180x90 см | від 27 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Rethink Cubic 190x80 см | від 27 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Rethink Cubic 190x90 см | від 29 999 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Rethink Cubic 200x90 см | від 30 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →