Ванна RIHO Rima 180x80 см
RIHO Rima 180x80 |
|
Додатково може комплектуватися ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації RIHO Rima
Ціни на RIHO Rima |
---|---|---|---|---|
RIHO Rima 150x70 см | від 11 140 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Rima 160x70 см | від 11 400 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Rima 170x75 см | від 12 200 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Rima 180x80 см | від 13 051 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →