Ванна RIHO Rima 160x70 см
RIHO Rima 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Rima 160x70 см
Ванна акрилова Riho Rima 160х70 B042001005 | 11 896 грн. |
Ванна акрилова Riho Rima 160х70 BB3000500000000 | 11 400 грн. |
Ванна акрилова RIHO RIMA 160x70 (B042001005) | 14 200 грн. |
Ванна акрилова Riho Rima 160x70 з ніжками BB30 BB3000500000000 | 14 200 грн. |
Ванна акриловая Riho Rima 160x70 BB3000500000000 | 13 706 грн. |
Модификації RIHO Rima
Ціни на RIHO Rima |
---|---|---|---|---|
RIHO Rima 150x70 см | від 11 140 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Rima 160x70 см | від 11 400 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Rima 170x75 см | від 12 200 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Rima 180x80 см | від 12 882 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →