Сковорідка RiNGEL Chili RG-1101-28 28 см (6323428)
Фото 5 |
RiNGEL Chili RG-1101-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Chili RG-1101-28 28 см
Усі ціни 8 →Сковорода Ringel Chili 28 см Black (CRG-1101-28) | 879 грн. |
Ringel Chili 28 см (RG-1101-28) RG-1101-28 | 938 грн. |
Сковорода Ringel Chili RG-1101-28 (28см) | 1 079 грн. |
Сковорода Ringel Chili 28 см Black (CRG-1101-28) | 1 049 грн. |
Сковорода RINGEL Chili сковорода глибока 28 см б/кришки (RG-1101-28) | 929 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації RiNGEL Chili RG-1101-28
Ціни на RiNGEL Chili RG-1101-28 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Chili RG-1101-22 22 см | від 448 грн. | 31 пропозиція | ||
RiNGEL Chili RG-1101-24 24 см | від 489 грн. | 33 пропозиції | ||
RiNGEL Chili RG-1101-26 26 см | від 545 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Chili RG-1101-28 28 см | від 700 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →