Сковорідка RiNGEL Herbal RG-1101-22/h/L 22 см (6806842)
Фото 8 |
RiNGEL Herbal RG-1101-22/h/L |
|
Вбудована система дозування олії (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Herbal RG-1101-22/h/L 22 см
Усі ціни 25 →Сковорода Ringel Herbal, глибока, з кришкою, 22 см (RG-1101-22/h/L) | 799 грн. |
Сковорода Ringel Herbal глибока 22 см (RG-1101-22/h/L) | 1 148 грн. |
Сковорода Ringel Herbal глубокая 22 см (RG-1101-22/h/L) | 1 148 грн. |
Сковорода с крышкой Ringel Herbal 22 см RG-1101-22/h/L | 1 208 грн. |
Сковорода RINGEL Herbal глибока 22 см з/кришкою (RG-1101-22/h/L) RG-1101-2 | 943 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RiNGEL Herbal RG-1101-22/h/L
Ціни на RiNGEL Herbal RG-1101-22/h/L |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Herbal RG-1101-22/h/L 22 см | від 799 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Herbal RG-1101-24/h/L 24 см | від 876 грн. | 35 пропозицій | ||
RiNGEL Herbal RG-1101-26/h/L 26 см | від 999 грн. | 4 пропозиції | ||
RiNGEL Herbal RG-1101-28/h/L 28 см | від 1 089 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →