Гриль-сковорідка RiNGEL Essen RG-2308-28 28 см чорний (6858206)
Фото 3 |
RiNGEL Essen RG-2308-28 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Essen RG-2308-28 28 см чорний
Усі ціни 21 →Сковорода-гриль Ringel Essen, чавунна з ручкою, 28 см (RG-2308-28*28) | 835 грн. |
Сковорода Ringel Essen сковорода-гриль без кришки 28см (RG-2308-28*28) | 911 грн. |
Сковорода Ringel Essen сковорода-гриль без крышки 28см (RG-2308-28*28) | 911 грн. |
Сковорода-гриль RINGEL Essen 28 см 6 858 206 | 694 грн. |
Сковорода RINGEL Essen сковорода-гриль 28 см б/кришки (RG-2308-28*28) RG-2 | 834 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →