Литий диск Ronal R55 SUV 7,5x17/5x130 ET55 DIA71,6
Фото 3 | від 7 437 до 10 189 грн. Порівняти ціни 37 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Ronal R55 SUV 67
Характеристики
Ronal R55 SUV 7,5x17/5x130 ET55 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R55 SUV 7,5x17/5x130 ET55 DIA71,6
Сортувати
Литые диски Ronal R55 R17 W7.5 PCD5x130 ET55 DIA71.6 (crystal silver) 1001 | 8 568 грн. |
Ronal R55 7.5x17 5x130 ET55 DIA71.6 MB | 9 050 грн. |
Диски Ronal R55 7,5x17 5x130 ET55 DIA71,6 (crystal silver) | 8 567 грн. |
Ronal R55 SUV (R17 W7.5 PCD5x130 ET55 DIA71.6) CS | 8 643 грн. |
Ronal R55 7.5x17 5x130 ET55 DIA71.6 MB | 8 950 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі