Висоторіз Ryobi RY36PHT50A-0 (5133005382)
Відео 1Фото 2 |
Ryobi RY36PHT50A-0 |
|
Безщітковий двигун
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY36PHT50A-0
Усі ціни 17 →Кущоріз висотний RYOBI RY36PHT50A-0, 36В MAX POWER, довжина до 2.9м, лезо | 6 947 грн. |
Кущоріз висотний Ryobi RY36PHT50A-0 (5133005382) 5133005382 | 6 599 грн. |
RYOBI RY36PHT50A-0 (5133005382) | 6 599 грн. |
Кусторез высотный Ryobi ry36pht50a-0, max power 36в, длина до 2.9м, лезвие | 6 172 грн. |
RYOBI RY36PHT50A-0 (5133005382) | 6 599 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →