Духова шафа Samsung Dual Cook NV7B4245VAW
Фото 6 |
Samsung Dual Cook NV7B4245VAW |
|
Просунута, зручна у використанні та багатофункціональна духова шафа з двома незалежними зонами приготування Dual Cook. Нагрів верхньої та нижньої частин жаровні можна налаштовувати окремо, що дозволяє професійно готувати дві абсолютно різні страви, наприклад, кекси та стейк. У печі реалізована система Air Sous Vide - це прецизійне нагрівання всього об'єму робочої камери, точність ±1 °C, що гарантує якісне приготування у вакуумних пакетах.
Духова шафа Samsung Dual Cook NV7B4245VAW, що вбудовується, має режим приготування з парою, що дозволяє випічці набути збільшений об'єм і більш соковиту м'якоть. Роботу печі можна настроювати через інтернет-з'єднання. Система SmartThings Cooking легко сполучає духовку зі смартфоном, забезпечуючи віддалений доступ до регулювання температури та часу запікання, а також новітніх рецептів найсмачніших страв. Жарівня відрізняється підвищеною місткістю – 76 л. Глибокий лист можна ставити на телескопічні полозья, які відкриваються практично на всю довжину. Доступне подвійне підсвічування камери запікання - 25 і 40 Вт. Для задньої кришки передбачено дуже практичне каталітичне покриття. Для підвищення ефективності самоочищення є режим відпарювання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Dual Cook NV7B4245VAW
Усі ціни 16 →Духовка електрична DUAL COOK Samsung NV7B4245VAW | 23 399 грн. |
Духовой шкаф электрический Samsung NV7B4245VAW | 29 137 грн. |
Духова шафа електрична Samsung NV7B4245VAW | 29 164 грн. |
Samsung NV7B4245VAW | 23 400 грн. |
Духовка електрична DUAL COOK Samsung NV7B4245VAW | 22 438 грн. |
Модификації Samsung Dual Cook NV7B4245VAW
Ціни на Samsung Dual Cook NV7B4245VAW |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B4245VAW | від 20 999 грн. | 16 пропозицій | ||
Samsung Dual Cook NV7B4245VAS | від 16 790 грн. | 20 пропозицій | ||
Samsung Dual Cook NV7B4245VAK | від 24 899 грн. | 16 пропозицій |