Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 1 ТБ / 12 ГБ
Відео 22Фото 42 |
Samsung Galaxy S23 Ultra 1 ТБ / 12 ГБ
2023 рікGalaxy Sкамерафонфлагмангарний звук120 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоHi-ResUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 4.0Wi-Fi 6EбезрамковийLTPOекран-водоспадбез ЗП
Екран:6.8 ", вигнутий, 3088х1440 (19.3:9), 501 ppi, 120 Гц
Пам'ять:1024 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:4 модулі, 200 МП, + 12 МП, та 10 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:233 г
Стілус S-Pen (105.1x5.8x4.35 мм, 3 г, IP68, Bluetooth, розпізнавання 4096 ступенів натискання) у комплекті. Лазерний автофокус головної камери.
Не анонсовано – попередні характеристики.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy S23 Ultra 1 ТБ / 12 ГБ
Усі ціни 42 →Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1TB (Phantom Black) (Global) SM-S918B | 54 000 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1Tb Dual Lavender S918B | 55 099 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1Tb Dual Lavender S918B | 54 099 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1TB Phantom Black (SM-S918BZKP) | 54 998 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1TB Green (SM-S918BZGP) Galaxy S23 Ul | 52 920 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 1 2 |
Камера Вага V A: користуюся Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB більше року |
У користуванні 2 місяці, до цього користувався s22 ultra. Поточний флагман s23 має деколи дуже відчутні покращення майже у всіх аспектах, порівняно з попередником, особливо камерою, автономністю, звуком з динаміків. Це фактично с22 ультра, доведений до досконалості. Холодний, швидкий, безглючний. Чудовий екран, камери, звук, вібровідгук, автономність - стабільно вистачає на добу у високому навантаженні, міцний корпус, перо-стилус, вологозахист, реверсивна бездротова азарядка теж буває в нагоді, відмінна якість ПЗ: стабільний та плавний досвід. Навіть відносно повільна зарядка у 45 вт смартфону не потрібна, користуюся 25 вт, заряджаю ввечері чи вночі. На світловий день вистачає гарантовано. 1. Можливо, його розміри та гострі кутки корпусу, але я звик до такого форм-фактору, мені більше подобається екран без сильних заокруглень. Ношу постійно у фірмових чохлах, які зручні та ідеально захищають смартфон. Екран без плівки – досить міцний для такої експлуатації. Олеофобка потужна.
2. Є деякі недоліки в камерах, порівняно з свіжішими флагманами, але сукупно все на найвищому рівні. Антон Тимофеев: користуюся Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB кілька місяців |
Це нарешті прорив! Самсуг зробив роботу над помилками. У мене була минула вся лінійка але завжди чогось не вистачало то батареї то охолодження то продуктивності Нарешті супер автономність! Дуже круто тримає день при високому навантаженні. Так що чип не є пічкою коли даєш смартфону по повній. Все зручно та все супер. Дрібниці! Але. Неможливо носити з плівкою на екрані! Вона через пару днів 100% почне відставати, я пробував оригінал але все зря. Якщо ви часто б'єте дисплеї, то [censored] це. Олексій: користуюся Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB кілька місяців |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
20 березня 2023, 13:15
Це глобальна версія? NFS працює у нас та інші функції як на офіціалі??? #
3 грудня 2023, 12:11
Будут ли у вас всетлые оливковые цвета на самсунг s23 ultra #
И сколько стоит даставка и за сколько дней придет мой товар
1 квітня 2023, 11:30
Проверен ли магазин Allbest.kz? #
Цена подозрительная для начала продаж. Спасибо за ответ!
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy S23 Ultra
Ціни на Samsung Galaxy S23 Ultra |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S23 Ultra 256 ГБ / 8 ГБ | від 33 498 грн. | 41 пропозиція | ||
Samsung Galaxy S23 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ | від 33 989 грн. | 162 пропозиції | ||
Samsung Galaxy S23 Ultra 512 ГБ / 12 ГБ | від 37 790 грн. | 129 пропозицій | ||
Samsung Galaxy S23 Ultra 1 ТБ / 12 ГБ | від 44 999 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Ось як це може виглядати у Ваших ладонях:
https://youtu.
be/A5WItLAGYIE