Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 1 ТБ / 12 ГБ
Видео 22Фото 42 |
Samsung Galaxy S23 Ultra 1 ТБ / 12 ГБ
2023 годGalaxy Sкамерофонфлагманхороший звук120 ГцNFCбез microSDвлагозащитаfast chargeбеспроводная зарядкаbypass chargeстереоUSB C 3 fastнет 3.5 ммUFS 4.0Wi-Fi 6EбезрамочныйLTPOэкран-водопадбез ЗУ
Экран:6.8 ", изогнутый, 3088х1440 (19.3:9), 501 ppi, 120 Гц
Память:1024 ГБ, ОЗУ 12 ГБ
Процессор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:4 модуля, 200 МП, + 12 МП, и 10 МП
Видео:fullHD 60 к/с, 4K, стабилизация, замедленная съемка
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:233 г
Стилус S-Pen (105.1x5.8x4.35 мм, 3 г, IP68, Bluetooth, распознавание 4096 степеней нажатия) в комплекте. Лазерный автофокус основной камеры. Адаптивная частота обновления экрана в зависимости от контента (1 – 120 Гц).
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Samsung Galaxy S23 Ultra 1 ТБ / 12 ГБ
Все цены 48 →Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1TB (Phantom Black) (Global) SM-S918B | 53 798 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1Tb Dual Lavender S918B | 54 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1Tb Dual Lavender S918B | 54 099 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1TB Phantom Black (SM-S918BZKP) | 54 998 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1TB Green (SM-S918BZGP) Galaxy S23 Ul | 52 788 грн. |
eще 20 предложений
1 1 1 2 |
Камера Вага V A: пользуюсь Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB более года |
В користуванні 2 місяці, до цього користувався s22 ultra. Поточний флагман s23 має подекуди дуже відчутні покращення майже у всіх аспектах, порівняно з попередником, особливо камери, автономність, звук з динаміків. Це фактично с22 ультра, доведений до досконалості. Холодний, швидкий, безглючний. Чудовий екран, камери, звук, вібровідгук, автономність - стабільно вистачає на добу у високому навантаженні, міцний корпус, перо-стилус, вологозахист, реверсивна бездротова азарядка теж буває в нагоді, відмінна якість ПО: стабільний та плавний досвід. Навіть відносно повільна зарядка у 45 вт смартфону не потрібна, користуюсь 25 вт, заряджаю ввечорі або вночі. На світловий день вистачає гарантовано. 1. Можливо, його розміри та гострі кути корпусу, але я звик до такого форм-фактору, мені більше подобається екран без сильних закруглень. Ношу постійно у фірмових чохлах, які зручні та ідеально захищають смартфон. Екран без плівки - достатньо міцний для такої експлуатації. Олеофобка потужна.
2. Є деякі недоліки у камерах, порівняно з більш свіжими флагманами, але сукупно все на вищому рівні. Антон Тимофеев: пользуюсь Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB несколько месяцев |
Це нарешті прорив! Самсуг зробив роботу над помилками. У мене була минула уся линейка але завжди чогось не хватало то батареї то охолодження то продуктивності Нарешті супер автономність ! Дуже круто тримає добу при високому навантаженні . Так ож чип не є пічкою коли даєшь смартфону по повній. Все зручно та все супер. Дрібниці ! Але. Неможливо носити з плівкою на екрані! Вона через пару днів 100% почне відставати, я пробував оригінал але все дарма. Якщо ви часто бьєте дисплеї то [censored] це. Олексій: пользуюсь Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB несколько месяцев |
Показано 3 из 5 отзывов
eще 2 отзыва
Видеообзоры
Модификации Samsung Galaxy S23 Ultra
Цены на Samsung Galaxy S23 Ultra |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S23 Ultra 256 ГБ / 8 ГБ | от 33 498 грн. | 50 предложений | ||
Samsung Galaxy S23 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ | от 33 990 грн. | 183 предложения | ||
Samsung Galaxy S23 Ultra 512 ГБ / 12 ГБ | от 37 890 грн. | 151 предложение | ||
Samsung Galaxy S23 Ultra 1 ТБ / 12 ГБ | от 44 999 грн. | 48 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Ось як це може виглядати у Ваших долонях:
https://youtu.
be/A5WItLAGYIE