SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором
Відео 30Фото 6 |
Samsung MZ-V8P2T0CW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором
Усі ціни 39 →Samsung 980 PRO V-NAND 3-bit MLC 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.3c (MZ-V8P2T0 | 8 122 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB Samsung (MZ-V8P2T0CW) | 8 148 грн. |
Ssd накопичувач Samsung 980 Pro w/ Heatsink 2 TB (MZ-V8P2T0CW) | 8 199 грн. |
Samsung 980 Pro w/ Heatsink 2TB (MZ-V8P2T0CW) Ua | 8 199 грн. |
Samsung 980 Pro w/ Heatsink 2 Tb (MZ-V8P2T0CW) Ua | 7 969 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 3 8 |
купувався у березні 2024 року, за 107 євро. вважаю, що своїх грошей коштує, обов'язково під радіатор! до цього був 970 EVO plus 500Gb, мати Asus TUF B660. софт samsung,функц - Andrejs: користуюся Samsung MZ-V8P1T0BW менше місяця |
Беріть це тільки з радіатором, якщо не хочете, щоб ваш пк горів швидкість, якість без радітора цей SSD накопичувач гріється настільки сильно, що таке почуття що ось ця штука може нагрітися більше ніж пекло. |
Купуйте Швидкість, 2 гвинти кріплення, Віндоус запускається за 3 секунди, Майнкрафт з 12 модами швидко запускається Нічого Max: користуюся Samsung MZ-V8P250BW кілька місяців |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
10 серпня 2023, 09:57
Хочу поставить в Gigabyte B550 AORUS ELITE , во второй слот м 2. подойдет? #
13 червня 2023, 23:07
Чи буде даний ssd nvme робить на платі з потдержкою PCI-E 3.0 якщо він PCI-E 4.0 #
Доброго дня Подскажіть пожалуста!) в мене плата (Atermiter x79 v3.01) яка підержує PCI-E 3.0 чи буде він на ній робить??? так як думав купить (SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S500BW на PCI-E 3.0 ) но лутше купив би цю с запасом на последующий апгрейд пк Но незнаю чи він буде на ній робить (даже якщо він і буде покі робить на меншій скорості як в PCI-E 3.0) ПОДСКАЖІТЬ ХТО ЗНАЄ БУДУ БЛАГОДАРНИЙ!!!??)
12 серпня 2022, 11:30
Asus TUF GAMING B560-PLUS WIFI подойдет ли к этой материнской плате? #
Показано 3 із 25 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW
Ціни на Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 ГБ | від 2 968 грн. | 48 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 3 990 грн. | 55 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ з радіатором | від 4 569 грн. | 43 пропозиції | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 6 330 грн. | 67 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 6 699 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →