SSD Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA 1.92 ТБ
Samsung MZ7L31T9HBNA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA 1.92 ТБ
Усі ціни 14 →Samsung PM897 1.92 Tb (MZ7L31T9HBNA-00A07) | 21 039 грн. |
SSD-накопичувач Samsung PM897 1.92TB 2.5" (MZ7L31T9HBNA-00A07) | 21 499 грн. |
Samsung 2.5" 1.92TB PM897 MZ7L31T9HBNA-00A07 | 20 479 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB PM897 Samsung (MZ7L31T9HBNA-00A07) MZ7L31T9HBN | 20 384 грн. |
Samsung Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB PM897 Samsung (MZ7L31T9HBNA-00A07) MZ7 | 21 717 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA
Ціни на Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA |
---|---|---|---|---|
Samsung PM897 MZ7L3480HBLT 480 ГБ | від 8 992 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung PM897 MZ7L3960HBLT 960 ГБ | від 11 920 грн. | 21 пропозиція | ||
Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA 1.92 ТБ | від 17 360 грн. | 14 пропозицій | ||
Samsung PM897 MZ7L33T8HBNA 3.84 ТБ | від 28 000 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →