Монітор Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 " (LS32CM703UUXDU)
Відео 1Фото 9 |
Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 "
27 "32 "
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI
Підтримка Bixby вбудована Alexa. Робота з файлами на ПК через мережу WiFi. Вбудовані потокові програми та технології Adaptive Picture та Adaptive Sound+, інтеграція з Android та AirPlay. Вбудований ігровий хаб. Підтримка SmartThings.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 "
Усі ціни 10 →Монітор Samsung 32" Smart M7 (LS32CM703UUXEN) | 16 851 грн. |
Samsung S32CM703U SMART (LS32CM703UIXUA) S32CM703USMART(LS32CM703UIXUA) | 14 999 грн. |
Samsung 32" Smart M7 (LS32CM703UUXEN) | 16 440 грн. |
Монітор Samsung Smart M7 S32CM703UUX (LS32CM703UUXDU) LS32CM703UUXDU | 19 460 грн. |
Samsung 32" Smart M7 (LS32CM703UUXEN) | 16 851 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 32 M70C Smart Monitor
Ціни на Samsung 32 M70C Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M70C Smart Monitor 27 " | від 17 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 " | від 14 999 грн. | 13 пропозицій |