Монітор Samsung S27C330G 27 " (LS27C330GAIXCI)
Фото 6 |
Samsung S27C330G 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung S27C330G 27 "
Усі ціни 39 →Samsung 27" S27C330 (LS27C330GAIXCI) Black LS27C330GAIXCI | 4 999 грн. |
Монітор 27" Samsung S27С330 (LS27C330GAIXCI) LS27C330GAIXCI | 4 999 грн. |
Монітор Samsung LS27C330GAIXCI | 4 999 грн. |
Монітор ігровий 27" Samsung S27C330 (LS27C330GAIXCI) | 4 999 грн. |
Монітор 27" SAMSUNG S27C330 (LS27C330GAIXCI) LS27C330GAIXCI | 5 087 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung S27C330G
Ціни на Samsung S27C330G |
---|---|---|---|---|
Samsung S24C330G 23.8 " | від 4 254 грн. | 37 пропозицій | ||
Samsung S27C330G 27 " | від 4 847 грн. | 39 пропозицій |