Монітор Samsung Odyssey G7 32 32 "
Відео 19Фото 18 |
Високоякісний ігровий монітор з 31,5-дюймовим тонкорамковим вигнутим екраном wqhd / 2к-дозволу, швидкодіючою матрицею, поліпшеною передачею кольору, вражаючою яскравістю і високою частотою оновлення. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, призначений для вимогливих геймерів і початківців кіберспортсменів. Ключовим елементом конструкції монітора Samsung Odyssey G7 стала високотехнологічна 10-бітна матриця типу SVA з роздільною здатністю 2560х1440 і QLED-підсвічуванням, що використовує технологію квантових точок.
Така матриця забезпечує швидкий відгук (1 мс) і частоту оновлення 240 Гц, що самим позитивним чином позначається чіткості візуалізації швидкого руху в будь-яких динамічних іграх (включаючи багатокористувацькі змагальні шутери - Fortnite, Counter-Strike, Overwatch, PUBG, Warface, Call of Duty, Battlefield тощо). Також варто відзначити значний вигин екрану (радіус вигину 1,0 м), що зменшує оптичні спотворення і дозволяє повноцінно задіяти периферичний зір. Висока пікова яскравість, поліпшена контрастність і точна передача кольору дозволили монітору пройти сертифікацію DisplayHDR 600, що підтверджує можливість повноцінного відображення HDR-відео з кінематографічним рівнем якості. Використання технологій AMD FreeSync Premium або Nvidia G-Sync гарантує відсутність мікролагів і розривів кадрів.
Купити Samsung Odyssey G7 32 32 "
Усі ціни 8 →Монітор Samsung Odyssey G7 C32G75TQ (LC32G75TQ) | 29 840 грн. |
Samsung Odyssey G7 C32G75TQ (LC32G75TQ) | 29 850 грн. |
Монитор Samsung Odyssey G7 C32G75TQ (LC32G75TQ) | 30 840 грн. |
Samsung Odyssey G7 C32G75TQ (LC32G75TQ) | 30 092 грн. |
Монітор Samsung 32" Odyssey G7 (LC32G75TQSPXEN) | 34 440 грн. |
0 1 3 7 |
всі! ніяких |
вирішив я поміняти свій 24, взяв іпс на 27 дюймів від lg і asus і повернув до магазину через дику засвітку і глоу, огидний ефект
різниці 24 з 27 не дуже велика скажу я вам, так що зважився на 32, хлопці якість картинки просто на висоті, нічим не поступається іпс, дивився в магазині г5 там набагато тьмяніше, г7 в цьому плані краще чорний колір просто відмінний, немає ніяких засвітів і т.д. може хтось будуть говорити про кутах огляду, ну я сиджу перед монітором рівно, можу кататися на стільці, але картинка в моїх сценаріях не змінюється, все відмінно 240 греч, є і є (пріоритет не був саме в 240), адаптивну синхронізацію включив і все супер прошивку відразу оновив на 1009.3 щоб не було флікерингу 32 дюйми для ігор просто топчик! в сингли грати одне задоволення, в доту норм, варзон теж норм, хоча розмір спочатку збиває з пантелику, за 10 днів звик повністю шрифти, ppi тут такий же як 24 fullhd, у мене до цього так було і на роботі також, так що мені комфортно, пікселів не бачу, але і сиджу я на відстані 70-80см, але 4к для 32 було б звичайно яскравіше набагато ну або брати 27 там теж чіткіше будуть, коротше, для роботи з текстом він не надто підходить, це все-таки ігрове рішення, іноді чет почитати без проблем, очі не витечуть) кривизна 1000r, тут ще все простіше, в іграх її не помічаєш, лазити по сайтах або ютубчик так, але вона мені не заважає)) ну тут треба посидіти за ним пару днів щоб зрозуміти, мені відразу зайшло, вам може ні)) фото додаю екран, кольори, чорний, герцовка, зручне регулювання ноги не найменша ніжка, мій стіл глибиною 81см, шириною 135 (під замовлення робив) так ось монітору злегка так обмаль місця, якби стіл був 90см глибиною було б набагато краще, на фото видно що я його прямий до стіни відсунув, регулювання у ніжки класна, крути як хочеш але місця вона займає, думаю про вагу але так як стіл біля стіни сенсу в ньому не дуже багато, може сантиметрів 5 максимум виграю, подивимося... J O: користуюся Samsung Odyssey G7 32 менше місяця |
Гарний монітор: WQHD, 240 Гц, швидкий час відгуку, без шлейфів, втім, картинка розкішна. Але є один жирний мінус – флікеринг при включеному G SYNC. Особисто у мене раніше не було, але після поновлення на прошивку версії 1014.1 з'явився; відключати синхронізацію не бажаю, тому що картинка стає смиканою (як і при включеному VRR Control) – біль для очей. QLED, 240 Гц, соковита картинка, швидкий час відгуку, немає шлейфів та ШІМ Флікеринг (мерехтіння) Roman: користуюся Samsung Odyssey G7 27 кілька місяців |
Нове сімейство ігрових моніторів від Samsung
Дивлячись на те, з якою швидкістю змінюється ігрова індустрія, корейський гігант Samsung вирішив повністю оновити свій асортимент ігрових моніторів. На зміну десяткам різноформатних моніторів, які були розкидані по абсолютно різних серіях товарів, прийшли нові монітори Odyssey в яких інженери компанії зайшли з козирів, використавши всі свої найвдаліші напрацювання останніх років.
Принади QLED
У нашу тестову лабораторію приїхала 32-дюймова флагманська QLED панель Odyssey G7, яка на тлі молодших моделей Odyssey G5 і G3 виділяється завдяки більш якісній вигнутій матриці, підвищеній частоті розгортки та наявності додаткових булочок на зразок апаратно-програмного комплексу NVIDIA G-Sync або режиму «картинка поруч з картинкою», який частіше зустрічається в професійних моніторах. Odyssey G7 використовує нетрадиційну для подібних розмірів QLED-матрицю з радіусом викривлення 1000R. Панель має роздільну здатність 2560x1440 точок, частоту оновлення 240 Гц і яскравість 350 кд/м2. Швидкість реакції матриці становить 1 мс (від сірого до сірого), що для подібної діагоналі досить круто.
Практично еталон
Від QLED-панелі з подібними характеристиками не чекаєш нічого, крім невеликого візуального оргазму. І вона не підводить. Матриця одночасно демонструє відмінну чуйність, яка особливо впадає в очі в швидких спинномозкових шутерах аля Titanfall, і вражаючу передачу кольорів з відмінним запасом яскравості, завдяки яким ігри виглядають видовищно і барвисто. Особливо, якщо включити HDR. Додайте до сказаного зручну підставку з регулюванням по висоті, портретним режимом (для вигнутих моніторів це рідкість), а також вбудований USB-хаб і отримаєте дійсно крутий ігровий девайс, який стирає межі між традиційними телевізорами та моніторами.
Модификації Samsung Odyssey G7 32
Ціни на Samsung Odyssey G7 32 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G7 27 27 " | від 21 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung Odyssey G7 32 32 " | від 29 840 грн. | 11 пропозицій |
(до речі раніше я користувався asus ProArt 165 гц)