USB-флешка SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ (SDCZ50-128G)
Відео 14Фото 4 |
SanDisk Cruzer Blade 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ
Усі ціни 41 →SanDisk 128GB USB Cruzer Blade (SDCZ50-128G-B35) | 428 грн. |
USB флеш накопитель SANDISK 128GB Cruzer Blade USB 2.0 (SDCZ50-128G-B35) S | 526 грн. |
Флеш накопичувач SanDisk Cruzer Blade 128GB USB2.0 Black/Red (SDCZ50-128G- | 429 грн. |
SanDisk 128 GB Cruzer Blade (SDCZ50-128G-B35) SDCZ50-128G-B35 | 519 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 128GB Cruzer Blade USB 2.0 (SDCZ50-128G-B35) | 527 грн. |
7 5 14 10 |
Купив багато років тому таку, на 4 гб. Чудовий, красивий дизайн. Служить досі, про покупку не шкодую, замовив зараз уже на 32 гігабайти. Для когось пластиковий корпус не дуже, але це знизило ціну на неї, і мені не дуже важливо. Дизайн, швидкість роботи (хороша за свою ціну), немає ковпачка, який можна втратити Bohdan T: користуюся SanDisk Cruzer Blade 128Gb більше року |
У мене вона одна і працює поки пару місяців. Працює без нарікань. Але вже видно що починає підтиратися пластик. Зручно що можна носити великий об'єм на ремінці. Та й роботою я задоволений. моноблок-втратити ковпачок або зламати висувну клямку не вийде. Працює швидко і не сказав би, що сильно гріється. Пластик досить швидко треться. Плюс носити в кишені-страшно. Зламати можна. користуюся SanDisk Cruzer Blade 128Gb місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
SanDisk - один із найкращих виробників накопичувачів у світі. Чудова швидкість, довгі рядки роботи. Швидкість, компактність, надійність на довгі роки Написи на пластику з часом стираються. Ruslan ShiZ: користуюся SanDisk Cruzer Blade 32Gb більше року |
Лінійка USB Cruzer Blade від SanDisk представлена п'ятьма моделями різного обсягу від 8 до 128 ГБ. Всі вони пропонуються з 5-річною гарантією виробника та відрізняються привабливою ціною.
Стильна, компактна і легка
Корпус SanDisk Cruzer Blade 128Gb повністю зроблений з пластику, в тому числі і сам USB-конектор. Він тут відкритого типу і не передбачає ковпачка.
Невеликі габарити накопичувача, порівнянні з розмірами акумуляторів типу ААА, виключають блокування сусідніх роз'ємів при підключенні. З зберіганням і перенесенням флешки складнощів також не виникне: вона зажадає мінімум місця. До того ж модель практично невагомий, що мінімізує ризик ушкоджень у разі падінь.
Контрастна червона і чорна забарвлення SanDisk Cruzer Blade 128Gb виглядає красиво. Прямі лінії конектора доповнює об'ємно округле підставу, а наявний вигин забезпечує зручний хват корпусу пальцями.
Містке сховище для зберігання мультимедійних файлів
SanDisk Cruzer Blade 128Gb не підтримує стандарт USB 3.0, що і обумовлює відносно невисокі швидкісні параметри роботи. Читання даних відбувається на значеннях близько 25 МБ/с, а запису — до 15 МБ/с. При цьому копіювання на флешку дрібних файлів (розміром до 70 МБ) відбувається швидше, а з великими — швидкість падає в 3 – 4 рази (до 4 – 5 МБ/сек).
Першопочатково модель йде з файловою системою FAT32: щоб працювати з файлами більше 4 ГБ, потрібно відформатувати її в NTFS або exFAT формат.
Рекомендувати USB-накопичувач SanDisk Cruzer Blade 128Gb можна тим, хто шукає доступне і містке рішення для зберігання численних дрібних файлів, наприклад, домашнього фотоархіву або улюблених музичних композицій. А ось процедура копіювання великих даних (фільмів високої якості, сучасних ігор) потребує чимало часу і терпіння.
Модификації SanDisk Cruzer Blade
Ціни на SanDisk Cruzer Blade |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ | від 151 грн. | 127 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 32 ГБ | від 127 грн. | 104 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Blade 64 ГБ | від 198 грн. | 77 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ | від 319 грн. | 41 пропозиція |