USB-флешка SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 32 ГБ
Відео 9Фото 9 |
SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 32 ГБ
Flash SanDisk USB 3.0 Ultra Dual Drive OTG M3.0 256Gb (150Mb/s) | 1 149 грн. |
USB флеш накопичувач 3.0 Flash Drive 32Gb SanDisk Ultra Dual Drive OTG | 364 грн. |
Flash накопичувач 2 в 1 - SanDisk Ultra Dual Drive OTG M3.0 256Gb (150Mb/s | 990 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо