USB-флешка SanDisk Ultra Dual m3.0 64 ГБ
Відео 9Фото 7 |
SanDisk Ultra Dual m3.0 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual m3.0 64 ГБ
Усі ціни 24 →SanDisk 64GB Ultra Dual Black USB 3.0 OTG (SDDD3-064G-G46) | 371 грн. |
Накопитель SanDisk 64GB USB 3.0 Ultra Dual Drive m3.0 OTG SDDD3-064G-G46 | 352 грн. |
SanDisk 64 GB USB Ultra Dual OTG USB 3.0 SDDD3-064G-G46 | 299 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 64GB Ultra Dual Black USB 3.0 OTG (SDDD3-064G | 297 грн. |
SanDisk Ultra Dual OTG 64GB USB 3.0 Black (SDDD3-064G-G46) SDDD3-064G-G46 | 360 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
2 1 1 0 |
після використання протягом 8 місяців померла маленький розмір іноді не читається через micro-USB порт користуюся SanDisk Ultra Dual m3.0 64Gb місяць і більше рекомендую не купувати |
Гарна, зручна Розміри, наявність micro-USB Не відповідає заявленим характеристикам, швидкість запису та читання як на найдешевших флешках. Kolin: |
Трохи більше, ніж за рік вийшла з ладу, пише диск захищений від запису і флешку більше не відновиш і за гарантією не поміняєш у магазині Телемарт гарантія на флеш пам'ять 12 місяців.16gb. Невеликий розмір і роз'єм micro usb. Прослужила рік та два тижні. Petr Sustretov: користуюся SanDisk Ultra Dual m3.0 16Gb більше року |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Модификації SanDisk Ultra Dual m3.0
Ціни на SanDisk Ultra Dual m3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual m3.0 16 ГБ | від 179 грн. | 3 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 32 ГБ | від 233 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 64 ГБ | від 290 грн. | 24 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 128 ГБ | від 462 грн. | 34 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual m3.0 256 ГБ | від 719 грн. | 38 пропозицій |
Рекомендуємо