USB-флешка SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64 ГБ
Фото 6 |
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64 ГБ
Усі ціни 24 →SANDISK 64GB USB-Type C Ultra (SDCZ460-064G-G46) | 289 грн. |
SanDisk Ultra 64GB USB 3.1 Type-C (SDCZ460-064G-G46) | 377 грн. |
SANDISK 64GB USB-Type C Ultra (SDCZ460-064G-G46) | 289 грн. |
Накопичувач SanDisk 64GB USB-Type C Ultra (SDCZ460-064G-G46) SDCZ460-064G- | 289 грн. |
USB флеш накопитель SANDISK 64GB Ultra Type-C (SDCZ460-064G-G46) SDCZ460-0 | 378 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації SanDisk Ultra USB Type-C 2020
Ціни на SanDisk Ultra USB Type-C 2020 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 32 ГБ | від 249 грн. | 18 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 64 ГБ | від 289 грн. | 24 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 128 ГБ | від 470 грн. | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB Type-C 2020 256 ГБ | від 1 089 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →