USB-флешка SanDisk Ultra Curve 3.2 64 ГБ
Фото 11 |
SanDisk Ultra Curve 3.2 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Curve 3.2 64 ГБ
Усі ціни 28 →SANDISK 64GB USB 3.2 Ultra Curve Black (SDCZ550-064G-G46) | 312 грн. |
SanDisk 64 GB Ultra Curve USB 3.2 Black (SDCZ550-064G-G46) | 308 грн. |
SANDISK 64GB USB 3.2 Ultra Curve Black (SDCZ550-064G-G46) | 312 грн. |
Накопичувач USB 3.2 SanDisk 64GB Ultra Curve Black (SDCZ550-064G-G46) SDCZ | 312 грн. |
Накопичувач SanDisk 64GB USB 3.2 Ultra Curve Black SDCZ550-064G-G46 | 309 грн. |
ще 20 пропозицій
Пилоподібний графік завантаження від 8-21мб/с, читання мене не цікавить. Флешка як флешка Не відповідає заявленим характеристикам Artem Zelinskyi: користуюся SanDisk Ultra Curve 3.2 128Gb менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації SanDisk Ultra Curve 3.2
Ціни на SanDisk Ultra Curve 3.2 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Curve 3.2 32 ГБ | від 219 грн. | 15 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 64 ГБ | від 252 грн. | 29 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 128 ГБ | від 399 грн. | 19 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 256 ГБ | від 759 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →