USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ (SDDDC4-064G-G46)
Відео 18Фото 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb |
|
Висувний механізм. 2 USB коннектора. Підтримка програми SanDisk Memory Zone.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ
Усі ціни 21 →USB-флешка SanDisk 64GB Dual Drive Luxe Usb 3.1+USB-C (SDDDC4-064G-G46) | 491 грн. |
USB-флешка SanDisk 64GB Dual Drive Luxe Usb 3.1+USB-C (SDDDC4-064G-G46) | 487 грн. |
Накопичувач SanDisk 64GB USB-Type C Dual Drive Luxe (SDDDC4-064G-G46) SDDD | 439 грн. |
Накопитель USB 3.1 SanDisk Ultra Dual Luxe Type-C 64Gb (150 Mb/s) SDDDC4-0 | 448 грн. |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe 64GB USB 3.1 + USB Type-C (SDDDC4-064G-G46) | 460 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Підтримка OTG (USB 3.2 gen1 та USB-C) Дуже сильно гріється під час роботи (майже до рук неможливо взяти) Георгий Щербаков: користуюся SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb кілька місяців |
Додати відгук
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ | від 354 грн. | 33 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ | від 400 грн. | 21 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ | від 563 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ | від 1 037 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 ГБ | від 2 027 грн. | 23 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ | від 3 985 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →