USB-флешка SanDisk iXpand Luxe 256 ГБ (SDIX70N-256G)
Відео 13Фото 9 |
SanDisk iXpand Luxe 256Gb |
|
Багатоцільовий USB Flash накопичувач великої ємності (256 Гб) з елегантним зовнішнім дизайном та оригінальною конструкцією поворотного металевого корпусу, обладнаного двома різними інтерфейсними портами. З одного боку розташований роз'єм USB 3.2 Gen1, а з другого - пропрієтарний Apple Lightning. Міцний корпус пристрою виконаний з алюмінію, а універсальний захисний ковпачок можна надіти на будь-який з двох роз'ємів, що знижує ймовірність втрати.
Інтерфейсний порт USB С та функція OTG дає можливість безпосередньо підключатися до Android-смартфонів та планшетів. Допоможе вирішити проблему нестачі місця у вбудованій пам'яті, з якою часто стикаються власники найдоступніших моделей гаджетів. Накопичувач SanDisk iXpand Luxe 256 ГБ також здатний приєднуватися до смартфонів Apple iPhone та планшетів Apple iPad. З його допомогою можна швидко скопіювати фотографії та відеозаписи зі смартфона/планшета та перенести їх на ПК чи ноутбук без використання мережевих з'єднань та хмарних сервісів. Сумісний з моделями смартфонів від iPhone 5 до iPhone 13, а також з планшетам iPad, iPad Air, iPad Mini та iPad Pro з роз'ємом Lightning. Ємність накопичувача дозволяє зберегти до 24000 фотографій (до 8000 фото Apple ProRaw) або 40 годин якісного відео FullHD-дозвіл (10-bit, 60 fps, HEVC). Завдяки компактному корпусу, поміститься у будь-якій кишені.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk iXpand Luxe 256 ГБ
Усі ціни 14 →Флешка USB 3.1 SanDisk iXpand Luxe 256Gb Type-C/Lightning Apple SDIX70N-25 | 3 838 грн. |
SanDisk 256 GB iXpand Luxe (SDIX70N-256G-GN6NE) SDIX70N-256G-GN6NE | 3 699 грн. |
SanDisk iXpand Luxe 256GB USB Type-C + Lightning (SDIX70N-256G-GN6NE) Blac | 4 880 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 256GB iXpand Luxe USB-C/Lightning (SDIX70N-25 | 3 999 грн. |
SanDisk iXpand Flash Drive Luxe 256GB (SDIX70N-256G-GN6NE) sdix70n-256g-gn | 4 503 грн. |
Модификації SanDisk iXpand Luxe
Ціни на SanDisk iXpand Luxe |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Luxe 64 ГБ | від 1 624 грн. | 33 пропозиції | ||
SanDisk iXpand Luxe 128 ГБ | від 1 836 грн. | 37 пропозицій | ||
SanDisk iXpand Luxe 256 ГБ | від 3 050 грн. | 14 пропозицій |