USB-флешка SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ
Відео 8Фото 2 |
SanDisk Cruzer Glide 256Gb |
|
Практичний, надійний та порівняно недорогий USB Flash накопичувач великої ємності (256 Гб) із традиційним інтерфейсом USB 2.0. Виконаний у зручному та компактному пластиковому корпусі з висувним роз'ємом, який рухається слайдерним механізмом. Така конструкція легко переводиться в робоче положення та дає можливість не дбати про втрату захисного ковпачка інтерфейсного порту. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для вирішення найширшого кола завдань, пов'язаних із зберіганням або переміщенням значних кількостей даних користувача.
Накопичувач SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ буде корисним під час роботи з документами, таблицями, презентаціями та іншим цифровим контентом (включаючи фотографії та відеоролики). Може стати надійним носієм цифрового ключа. Завдяки інтерфейсу USB 2.0 демонструє високий рівень сумісності з найширшим спектром обладнання. Копіювання файлу розміром 1 Гб з цього пристрою на комп'ютер займає трохи більше 30 секунд, а запис великої 50 мегабайтної презентації триватиме всього 3 секунди. Програмне забезпечення SanDisk Secure Access здатне надійно захистити конфіденційні файли з використанням пароля та 128-бітного шифрування за алгоритмом AES. Компактні розміри та невелика вага роблять такий накопичувач зручним супутником у поїздках, подорожах чи відрядженнях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ
Усі ціни 39 →USB-флешка SanDisk 256GB Cruzer Glide Usb 2.0 Black (SDCZ60-256G-B35) | 841 грн. |
USB-флешка SanDisk 256GB Cruzer Glide Usb 2.0 Black (SDCZ60-256G-B35) | 837 грн. |
SanDisk Glide 256GB USB 3.0 Black (SDCZ60-256G-B35) | 815 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 256GB Cruzer Glide USB 3.0 (SDCZ60-256G-B35) | 1 028 грн. |
Накопитель SanDisk 256GB USB 3.0 Glide SDCZ60-256G-B35 | 780 грн. |
- Захист паролем
Модификації SanDisk Cruzer Glide
Ціни на SanDisk Cruzer Glide |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Glide 16 ГБ | від 369 грн. | 1 пропозиція | ||
SanDisk Cruzer Glide 32 ГБ | від 173 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Cruzer Glide 64 ГБ | від 240 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Cruzer Glide 128 ГБ | від 378 грн. | 37 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Glide 256 ГБ | від 764 грн. | 40 пропозицій |