USB-флешка SanDisk Ultra Flair 256 ГБ (SDCZ73-256G)
Відео 16Фото 4 |
SanDisk Ultra Flair 256Gb |
|
Продуктивний і стильний USB Flash накопичувач великої ємності (256 Гб) з швидкодіючим інтерфейсом USB 3.2 Gen1 і компактним дизайном. Корпус пристрою, виконаний з металу та пластику, відрізняється невеликими габаритними розмірами, скромною вагою та відсутністю захисного ковпачка роз'єму. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2017 року, призначений для вирішення широкого кола робочих та побутових завдань.
Завдяки використанню продуктивного контролера та якісної flash-пам'яті USB накопичувач SanDisk Ultra Flair 256 ГБ показує високу швидкість послідовного читання (до 150 Мбайт/с) та запису (до 70 Мбайт/с). Підійде на роль носія для зберігання/перенесення будь-яких документів, таблиць, презентацій, зображень та мультимедійного контенту. Може використовуватися як надійний накопичувач-цифровий ключ.
Сумісний із широким асортиментом сучасних smart-телевізорів, домашніми NAS-серверами, мультимедійними плеєрами, роутерами, автомобільними аудіосистемами та іншою побутовою електронікою. Перенесення великого відеофайлу розміром 8 Гб з такого пристрою на ПК займає менше хвилини, а кілька сотень фотографій скопіюються за 15 сек. Фірмове програмне забезпечення SanDisk SecureAccess дозволяє надійно захищати шифруванням окремі папки для зберігання конфіденційної інформації, а програма RescuePRO Deluxe швидко відновить випадково віддалені файли.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Flair 256 ГБ
Усі ціни 29 →USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Flair Usb 3.0 (SDCZ73-256G-G46) | 841 грн. |
USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Flair Usb 3.0 (SDCZ73-256G-G46) | 837 грн. |
SanDisk 256GB Ultra Flair USB 3.0 (SDCZ73-256G-G46) | 1 031 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 256GB Ultra Flair USB 3.0 (SDCZ73-256G-G46) | 1 247 грн. |
флеш-драйв SANDISK Ultra Flair 256 Gb USB 3.0 Черный SDCZ73-256G-G46 | 813 грн. |
3 4 4 1 |
Ціна, об'єм. Буває не підключається з першого разу.
Так більше не виявив. Дмитро Олександрович: користуюся SanDisk Ultra Flair 64Gb більше року |
тести читання та запису файлу на флешку у скріншотах зовнішній вигляд, матеріали швидкість гірша ніж у USB 2,0 Денис: користуюся SanDisk Ultra Flair 64Gb менше місяця |
Купив 16 гб, при записі великих вайлів швидкість падає до 9-10 Мбіт. невелика,метал,важка можна повісити на зв'язку з ключами. гріется,скорость як і хорошого юсб 2.0. Petr Sustretov: користуюся SanDisk Ultra Flair 16Gb менше місяця |
Модификації SanDisk Ultra Flair
Ціни на SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 ГБ | від 199 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 32 ГБ | від 207 грн. | 48 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 64 ГБ | від 244 грн. | 71 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 128 ГБ | від 462 грн. | 67 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 256 ГБ | від 749 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 512 ГБ | від 1 463 грн. | 24 пропозиції |
Не знаю як у кого ну в мене вона не гріється як пишуть що там можливо обпекти руки, може це і правда шлюб не де не виключено.
Швидкість при записі файлів не падала я цього не помічавши.
А так мене дивує що наші люди беруть найдешевше чи дешевий товар і будують надії що вона буде працювати не на 300 грн, а на 1000+))