Карта пам'яті SanDisk Ultra SDHC UHS-I 533x Class 10 32 ГБ
SanDisk Ultra SDHC UHS-I 533x Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra SDHC UHS-I 533x Class 10 32 ГБ
Усі ціни 11 →Карта памяти SANDISK 32GB SDHC class 10 Ultra (SDSDUN4-032G-GN6IN) SDSDUN4 | 285 грн. |
SanDisk SANDISK 32GB SDHC class 10 Ultra (SDSDUN4-032G-GN6IN) SDSDUN4-032G | 149 грн. |
SanDisk 32 GB SDHC UHS-I Ultra SDSDUN4-032G-GN6IN | 309 грн. |
Карта пам'ятi SanDisk 32GB SDHC C10 UHS-I R120MB/s Ultra (SDSDUN4-032G-GN6 | 258 грн. |
Карта пам'яті SanDisk SDXC (UHS-1) Ultra 32Gb class 10 (SDSDUN4-032G-GN6IN | 260 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →