Кухонний ніж TESCOMA Azza 884505
TESCOMA Azza 884505 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Azza 884505
Ніж універсальний Tescoma AZZA, 13 см 884505 | 849 грн. |
Ніж універсальний Tescoma Azza 13 см (884505t) | 849 грн. |
Ніж універсальний AZZA, 13 см . Tescoma 884505 | 849 грн. |
Ніж Tescoma Azza 24 см універсальний (884505) | 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →