Літня шина Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y
Усі ціни 29 →Шина Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y | 2 131 грн. |
Sava Intensa UHP 2 225/45 ZR17 91Y | 2 699 грн. |
Sava INTENSA UHP 2 225/45 R17 91Y FR (9028898555) | 4 230 грн. |
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y | 2 946 грн. |
Sava Intensa UHP 2 (225/45R17 91Y) | 2 700 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y
Ціни на Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y | від 2 131 грн. | 29 пропозицій | ||
Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 94Y | від 2 575 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →