Розетка Schneider Asfora EPH2700271 графіт
Schneider Asfora EPH2700271 |
|
Навантаження 2.1 A на один роз'єм, при підключенні пристроїв у обидва порти вихідний струм розділитися по 1.05 А.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH2700271 графіт
Усі ціни 7 →Розетка USB Schneider Asfora антрацит EPH2700271 | 1 584 грн. |
Розетка USB Schneider Asfora антрацит (EPH2700271) | 1 613 грн. |
Розетка USB Schneider Electric Asfora 2.1A Антрацитова (EPH2700271) | 1 613 грн. |
USB розетка, антрацит, EPH2700271 Schneider Electric Asfora | 1 530 грн. |
USB розетка, антрацит, EPH2700271 Schneider Electric Asfora | 1 525 грн. |
Розетка USB 2,1 A Антрацит Asfora Schneider Electric, EPH2700271 | 1 613 грн. |
USB розетка 2.1A Asfora чорна ABS [EPH2700271] Шнейдер Електрік | 1 613 грн. |
Модификації Schneider Asfora EPH2700271
Ціни на Schneider Asfora EPH2700271 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH2700269 бронзовий | від 1 525 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH2700271 графіт | від 1 525 грн. | 7 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH2700261 сріблястий | від 1 525 грн. | 9 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH2700262 сірий | від 1 303 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →