Розетка Schneider Merten MTN2301-6034 графіт
Schneider Merten MTN2301-6034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Merten MTN2301-6034 графіт
Розетка одномісна Schneider Merten D-Life антрацит із заземленням без штор | 413 грн. |
Розетка із заземленням Merten D-Life MTN2301-6034 Антрацитовий | 390 грн. |
Розетка з/к без шторок D-Life Merten «Антрацит» MTN2301-6034 | 425 грн. |
Модификації Schneider Merten MTN2301-6034
Ціни на Schneider Merten MTN2301-6034 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten MTN2301-6033 бежевий | від 366 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2301-6051 бежевий | від 1 380 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2301-6035 білий | від 270 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2301-6034 графіт | від 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2301-6052 коричневий | від 1 380 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2301-6050 сірий | від 1 380 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2301-6036 сірий | від 399 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →