Розетка Schneider Unica MGU3.490.18 білий
336 грн. Купити! Розетка телефонна 1-мод. Білий Unica Schneider Electric, MGU3.490.18Маркетплейс: Rozetka.ua КАМаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Schneider Unica MGU3.490.18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schneider Unica MGU3.490.18
Ціни на Schneider Unica MGU3.490.18 |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU3.490.18 білий | від 336 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU3.490.12 графіт | від 404 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.490.25 слонова кістка | від 377 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Unica MGU3.490.30 сріблястий | від 404 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →