Рамка для розетки / вимикача Schneider Merten D-Life MTN4020-6535
Фото 3 |
Schneider Merten D-Life MTN4020-6535 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Merten D-Life MTN4020-6535
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Merten D-Life білий лотос MTN4020-6 | 156 грн. |
Рамка для розеток 2-постова Merten D-Life MTN4020-6535 Білий лотос | 150 грн. |
Рамка 2-постова D-Life Merten «Білий лотос», MTN4020-6535 | 161 грн. |
Модификації Schneider Merten D-Life MTN4020-6535
Ціни на Schneider Merten D-Life MTN4020-6535 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten D-Life MTN4020-6533 | від 454 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6535 | від 150 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6534 | від 425 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6552 | від 2 414 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6550 | від 2 414 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4020-6536 | від 424 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →