Рамка для розетки / вимикача Schneider Sedna SDN5802021
Schneider Sedna SDN5802021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN5802021
Рамка чотиримісна вертикальна Schneider Sedna біла SDN5802021 | 298 грн. |
Четверна рамка Schneider Electric Sedna вертикальна Бiла (SDN5802021) | 222 грн. |
Рамка 4-місцева верт Білий Sedna Schneider Electric, SDN5802021 | 287 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN5802021
Ціни на Schneider Sedna SDN5802021 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN5802068 | від 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5802021 | від 222 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5802070 | від 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5802023 | від 287 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5802060 | від 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5802033 | від 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5802041 | від 517 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →