Кухонна мийка Schock Quadro N-150 550x430
Фото 16 |
Schock Quadro N-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Quadro N-150 550x430
Усі ціни 22 →Schock Quadro N-150 croma 49 | 15 781 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Quadro N150 alpina-07 | 16 876 грн. |
Schock Quadro N-150 everest 26 | 15 781 грн. |
Schock Quadro N-150 moonstone 22 | 15 781 грн. |
Schock Quadro N-150 onyx 10 | 15 781 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →