Кухонна мийка Schock Campus D-150 1000x500
Schock Campus D-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Campus D-150 1000x500
Усі ціни 14 →Кухонная мойка SCHOCK CAMPUS D150 Colorado-08 + подарок Утюг TEFAL FV5356 | 19 790 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK CAMPUS D150 Lava-40 | 19 790 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK CAMPUS D150 Mocha-63 | 19 790 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK CAMPUS D150 Onyx-10 | 19 790 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK CAMPUS D150 Sabbia-58 | 19 790 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →