Велосипед Scott Contessa Active 20 29 2021 frame M (280689.268)
Scott Contessa Active 20 29 2021 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Contessa Active 20 29 2021 frame M
Scott Contessa Active 20 29 (CH) 2021 (M, бордовий) 280689.268 | 36 120 грн. |
Велосипед 27.5" Scott Contessa Active 20 bordo M (165-177 см) 280689.268 | 36 120 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Contessa Active 20 29" размер М Бордовый (CH) 280689 | 36 120 грн. |
Велосипед Scott Contessa Active 20 Burgundy M (1081-280689.268) | 36 120 грн. |