Велосипед Scott Scale 960 2021 frame S (280485.006)
Відео 10 |
Scott Scale 960 2021 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Scale 960 2021 frame S
Scott Scale 960 29 (CN) 2021 (S, зелений) 280485.006 | 58 695 грн. |
Scott Scale 960 29 (CN) 2 021 (S, зелений) 280485.006 | 58 695 грн. |
Велосипед 29" Scott Scale 960 green S (163-172 см) 280485.006 | 58 695 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Scale 960 29" размер S Зеленый (CN) 280485.006 | 58 695 грн. |
Відеоогляди
Модификації Scott Scale 960 2021 frame S
Ціни на Scott Scale 960 2021 frame S |
---|---|---|---|---|
Scott Scale 960 2021 frame M | від 58 695 грн. | 4 пропозиції | ||
Scott Scale 960 2021 frame S | від 58 695 грн. | 4 пропозиції | ||
Scott Scale 960 2021 frame XL | від 58 695 грн. | 2 пропозиції |